Biz Kimiz ?
Hizmetlerimiz
Entegre Çözümlerimiz
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
Bizden Haberler
İş Ortaklarımız
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.
Başarı Hikayeleri > Mutlusan
Dilek Holding
Gelpa Gelişim
Glengo
Habasit
Jakko
Marmara Pamuklu Mensucat AŞ
Mutlusan
Surp Pırgiç
Sümer Faktoring
Tüm Grubu
Würth Sanayi

İmalat sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak kuruluşumuz Mutlusan, insana yakışır modern hizmetler sunmakta ve yatırımlar yapmaktadır.

Yaklaşık 15 yıldır 50 değişik ülkeye imalatımızın % 60’ını ihraç etmekle ülkemiz ekonomisini desteklemenin gururunu yaşayan firmamız, yurt içindeki 5000’i aşkın yetkili satıcısına İstanbul’ daki 3 ana mağazasıyla hizmet vermektedir.
Bu yaygın müşteri portföyünü mutlu etmenin yolunun da bilgiye doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmamızı ve yönetmemizi sağlayacak bir Kurumsal Yazılım ve Danışmanlıktan geçtiğinin farkındayız.

Bu anlamda uzun süredir birlikte çalıştığımız 12M Danışmanlık’ın özel yazılımlarından ve danışmanlık hizmetlerinden memnuniyetimizi ifade etmekten mutluluk duymaktayız.

Her geçen gün hızla büyüyerek sürekli yeni hedeflere doğru yol alan firmamız üretimdeki iddiasını iş süreçlerinde kullandığı ürünlerle güçlendirerek arttırmaktadır. 12M Danışmanlık yazılımlarına ve danışmanlık hizmetlerine yapmış olduğumuz teknoloji yatırımları bizi hedeflerime bir adım daha yaklaştırmaktadır. Hammadde girişinden ürünün müşteriye ulaşmasına kadar tüm sistem tek bir merkeze toplanarak dağınık yapımız tek bir platforma taşındı.

Projenin kurulması sırasında hiçbir sürecin durdurulmaması da bizim açımızdan gerek yazılımlar gerekse aldığımız danışmanlık hizmeti konusunda yaptığımız yatırımların destekleyicisi olmuştur. 

Gökhan ASLAN
Mali İşler Direktörü

Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Sık Sorulan Sorular
Copyright © 2011 Designed By
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.