Biz Kimiz ?
Hizmetlerimiz
Entegre Çözümlerimiz
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
Bizden Haberler
İş Ortaklarımız
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.
Hizmetlerimiz > Kurumsal Check Up
Yazılım Danışmanlığı
Özel Yazılım Hizmetleri
Mobil Hizmetler
Yönetim Danışmanlığı
Proje Yönetimi
İç Denetim
Kurumsal Check Up

12M Danışmanlık, bugününü ve geleceğini değerlendirerek uzun yıllar başarıyla var olmak isteyen şirketler için çok özel bir fırsat sunuyor. 12M Danışmanlık ücretsiz verilen Kurumsal Check-Up hizmetiyle, organizasyonları detaylı bir şekilde analiz ediliyor.

Ani gelişen iç ve dış kaynaklı kriz durumlarına her an hazır olabilmek, senaryo bazlı proaktif çözümleri önceden görebilmek için mevcut durumu objektif esaslarla ortaya koyabilmek gerekir. “Ölçemeyeceğimiz hiçbir şeyi iyileştiremeyiz…” öngörüsüyle dışarıdan bir gözle, evrensel benchmark kriterleri ile kıyaslanmamız önemlidir. İşte bu noktada şirket ve kurumlar için tecrübe edilmiş bir Check-Up modelini önermektedir. Şirketler, bütün fonksiyonları ile uluslararası geçerli kriterler ve pazar verileri ışığında analiz edilmektedir.

12M Danışmanlık tarafından uygulanacak bu proje ile;değişimin gerekliliğini hisseden ve bir şekilde farkı yaratmak isteyen şirketleri, öncelikle bütün fonksiyonlarının masaya yatırılacağı bilimsel bir Check-Up’tan geçirmeyi, bu aşamada çeşitli açılardan şirketlerin fotoğraflarını çekmeyi, sonrasında ise tamamen onlara özel geliştirilecek olan kişiselleştirilmiş stratejik yol haritalarını onlarla paylaşmayı planlamakta ve beklenmedik talep daralması karşısında ne yapacağını tam olarak kestiremeyen, mevcut durumunu başkaları ile bir şekilde kıyaslamak isteyen, dışarıdan bir göz ile cari operasyonlarındaki etkililiği sorgulamak isteyen, kurumsallaşmak isteyen, yeni dağıtım kanalları yaratarak satışlarını geliştirebilmeyi hayal edenlere rehber olabilmeyi amaçlamaktayız.

Kurumsal Check-Up hizmetinin şirketlere sunduğu avantajlar şöyle: 

• Şirket içi süreçlerdeki problemlerin analizi,

• Süreçlerde geliştirilmesi gereken noktaların tespiti,

• Olası bir ERP projesine temel olacak şekilde performans göstergelerinin belirlenmesi ve iş akışlarının netleştirilmesi

Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Sık Sorulan Sorular
Copyright © 2011 Designed By
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.