Biz Kimiz ?
Hizmetlerimiz
Entegre Çözümlerimiz
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
Bizden Haberler
İş Ortaklarımız
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.
Hizmetlerimiz > Mobil Hizmetler
Yazılım Danışmanlığı
Özel Yazılım Hizmetleri
Mobil Hizmetler
Yönetim Danışmanlığı
Proje Yönetimi
İç Denetim
Kurumsal Check Up

Clancy Depo Yönetim Sistemi

Saha da faaliyet gösteren firmalarda sahadan toplanan verinin anlık olarak sisteme aktarılması, işlenmesi, sonuçlarına göre aksiyon planlarının oluşturulması ve raporlanması büyük önem taşımaktadır. 12M Danışmanlık olarak, firmaların bu sektördeki ihtiyaçlarına teknolojik, esnek, kolay entegre olabilen ve kullanımı basit mobil çözümler sunmaktadır.

Farklı sektörlerde farklı süreçleri yöneten şirketlerin hayatta kalmak için buluştuğu ortak nokta müşteri memnuniyetidir. Bunun arttırılabilmesi için sahip oldukları insan kaynağını, stok ve zamanı verimli kullanmak ve maliyetlerini düşürmeleri gerekir.

Ürünlerin depoya girişinden, depolar arası transferine ve depodan çıkışına kadar geçen süreç içerisinde yer alan işlemleri kolay, hızlı ve hatasız yapılmasını sağlayan CLANCY DYS, aynı zamanda depolarda var olan ürünlerin sayım işlemlerini gerçekleştiriyor.

Depodaki manuel işlemleri ortadan kaldırarak insan hatalarından kaynaklanan zaman ve maddi kayıpları minimum seviyeye indiren CLANCY DYS,  depo sayım işlemlerinde seri okutma ya da adetle birlikte okuma opsiyonları sunmaktadır.

Sayım işlemi sırasında isteğe bağlı olarak ürünler tek tek okuyan yada toplayarak okuyan CLANCY DYS, barkod bilgilerinin manuel girilmesine izin verdiği gibi farklı sektörlerde kullanılan ağırlıklı (gramajlı) ürün barkodlarını, fiyatlı ürün barkodlarını, seri numarası barkodlarını okuyarak her sektöre çözüm üretebiliyor.

Esnek yapısı sayesinde şirketinizin süreçlerinin gerektirdiği kuralları uygulamasını kolaylaştırıyoruz. Daha esnek bir yapıya ihtiyacınız varsa barkodun oluşma mantığını kontrol ederek okutulan barkodlar üzerinde kontroller yapabilir veya herhangi bir kontrol yapmadan okutulmasını sağlayabilirsiniz. 

Clancy Mobil Satış Sistemi

Rakabetin yoğun olarak geliştiği günümüz Pazar koşullarında, ürünlerin doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlamak bir adım öne geçmenin mutlak koşuludur. İyi yönetilen bir satış ve dağıtım organizasyonu şirketi daima ileri taşır. CLANCY MSS, büyük yatırımlar ile kurulan satış ve dağıtım organizasyonunuzun etkin ve verimli yönetilmesini sağlar.

CLANCY MSS, işletmelerin sıcak satış, sipariş toplama (soğuk satış) , teslimat ve merchandising otomasyonunu sağlayan ve kontrol altına alan bir sistem çözümüdür. GPRS teknolojisinin de kullanılmasıyla masa üstünde sahip olunan bilgi işlem gücüne ve hatta daha fazlasına sahada da sahip olunmasını sağlar. Araç ve depo stok ekiplerinin sürekli iletişim halinde olmasını sağlayarak gerçek anlamda ekip çalışmasını mümkün kılar.

CLANCY MSS ile elemanlarınızın sahada gerçekleştireceği tüm operasyonları kolaylaştırıp, manuel işlemlerden kaynaklanabilecek zaman kayıpları ve hataları ortadan kaldırır. Kazanılan zamanı müşteri ilişkilerini geliştirmek için harcama imkanı verir. Sahadan toplanan tüm bilgilerin kaydedilmesi, müşteri, ürün ve saha elemanlarının; hiyerarşik yapıda ziyaret, satış, sipariş toplama performanslarının izlenmesi, raporlanması ve kontrol altına alınmasını sağlar.

Saha operasyonlarını kural bazlı tanımlayarak saha elemanının inisiyatifinden çıkarmak,  ziyaret edilen noktalarda önceden toplanan bilgileri izleyerek ziyaret tarihçesi oluşturmak ve satış noktalarında geçmişe yönelik karşılaştırma yapabilmek,  CLANCY MSS’in diğer sağladığı faydalardır.

Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Sık Sorulan Sorular
Copyright © 2011 Designed By
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.